טיולים לחברות

הפקת טיולים

השגרה היומיומית, העבודה, המשפחה וסופי שבוע הקצרים וגורמים לכולנו לחשוב על חופשה מרתקת, חופשה עם ערך מוסף, לא עוד קלאב בו שוכבים בבריכה כל היום וקמים רק בזמן הארוחות, אלא טיול בו רואים מקומות יפים וחדשים, טיול שימלא אותך במידע חדש על הארץ או העולם ובאנרגיות חדשות.

ישנם סוגים רבים של טיולים, טיולי ג'יפים, טיולי אקסטרים, טיולים בטבע, אתרי סקי ועוד. הלקוחות שמגיעים אלי צמאים לטיולים אלו, טיולים עם מדריך שיספר להם את כל מה שהם רוצים לשמוע על המקום וילווה אותם מאתר לאתר. אני מקשיבה לדרישות הלקוחות מהטיול ומציעה להם את סגנונות הטיול המתאימים להם.

טיולים לחברות

ארגונים רבים פונים אלינו למטרת הפקת טיולים לחברה, הם רוצים שנציע להם טיול שונה, טיול שיגרום לעובדים שלהם ליהנות, לחזור רעננים ומלאי אנרגיה לעבודה וגם שיגבש בין העובדים. כדי לדעת איזה טיול בדיוק מתאים להם אנחנו מגיעים לחברה ומדברים עם העובדים, עורכים סקר קצר ובודקים איתם לאיזה טיול הם רוצים לצאת.

ברוב המקרים העובדים בחברה רוצים לנסוע לטיול שהם לא היו נוסעים עם המשפחה, מקום אליו לא היו מגיעים לבד. לקבוצות אלו אנו מציעים בדרך כלל טיולי ג'יפים, אתרי סקי – טיולים עם אתגר, כי הדרך טובה יותר לגרום לגיבוש הקבוצה והעלאת המורל היא על ידי שיתוף פעולה, בטיולים מסוג זה שיתוף הפעולה הוא הכרחי ומהנה. לאחר טיולים אלו העובדים חוזרים לעבודה מלאי חוויות ועם כוחות מחודשים.

ימי גיבוש

תתפלאו כמה ניתן להספיק ועד כמה ניתן לגבש את עובדי החברה ביום אחד. בטיול קצר של יום אחד מלא פעילויות, העובדים חוזרים הביתה מרוצים, הם גם לומדים דברים חדשים וגם מכירים טוב יותר את חבריהם לעבודה.

את ימי הגיבוש ניתן לעשות באתרים הרבים בארץ, אתרי עתיקות בהם לומדים על הארץ, מסלולי טבע, ומשחקי אקסטרים. בכולם ניתן לכלול תחרויות המעצימות את הגיבוש בין חברי הקבוצה.

טיולים לקבוצות

בטיולי קבוצות המטרה העיקרית היא ליהנות, אין דגש על גיבוש הקבוצה. קבוצות החברים שמגיעות אלי מחפשות בדרך כלל טיולי אקסטרים, אני נוהגת לקרוא להם טיולי אנדרנלין! האפשרויות רבות גם בארץ וגם בחו"ל, טיולי ג'יפים, רפטינג, סנפלינג וטיפוס הרים, מצנחי רחיפה, אומגה ועוד. ישנן דרגות קושי שונות לכל טיול, כל קבוצה מחליטה לפי הגיל והמצב הבריאותי של משתתפי הקבוצה באיזה דרגת קושי לבחור.

This entry was posted in טיולים וכנסים לחברות. Bookmark the permalink.